Шахтерская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней № 18

ОШ № 18 г. Шахтерск

ВІТАЄМ ВАС У НАШІЙ РІДНІЙ ШКОЛІ.

Прийміть цей хліб і сіль на рушнику.

По всіх роках нещастя і неволі

Знов рідна мова квітне у вінку.

Вітаєм вас під барвінковим небом,

Де рідна пісня душу наповня,

Бо нам так віри, віри в Бога треба,

Святих джерел для доброго життя.

Нехай сія цей звичай наш народний, —

Гостям бажати віку і добра.

Дзвенить у душах наших дух соборний

І кличе сіяти святі слова.

nbsp;

11.04.2014
12 квітня дистанційне навчання за розкладом середи – це означає, що вдома виконуються всі навчальні завдання. Укр. літ: повторити вірш Є.Гуцала, який вчили напам’ять, хто не отримав оцінку. М. Рильський, С.233 – 237 читати виразно, відповідати на запитання. Вивчити напам’ять один із віршів М.Рильського (на вибір)
07.04.2014
Стартувала ІХ всеукраїнська благодійна акція фонду "Серце до серця". Запрошуємо всіх небайдужих до участі!
25.03.2014
Відбувся практичний семінар для заступників директора з виховної роботи, педагогів-організаторів.
20.02.2014
З 20 лютого по 28 лютого 2014 року школу закрито на карантин. Навчання не припиняється! Завдання у класних керівників, на сторінках класів.
04.04.2013
Бондаренко Ольга - призер Всеукраїнської олімпіади з іноземної мови.
21.03.2013
Для учнів 7- 11 класів працівники ЦСМ провели лекції та бесіди " Як уберегтися від туберкульозу"